Браття і сестри!

Наша газета – це збірка історій реальних людей, які беруть участь в протестах. І які діляться своїм досвідом в соціальних мережах. Ми хочемо їхній досвід перенести з соціальних мереж в реальний світ. Ми хочемо зберегти цей досвід, щоб він не загубився в нетрях фейсбучних логів позбавлений хештегів. І ми віримо, що ці тексти здатні запалювати серця. Що прочитавши про досвід інших, ті хто проти, чи вагається захочуть приєднатись до нас.

Пишіть. Ми чекаємо ваші історії про майдан, щоб опублікувати їх. Надсилайте тексти на сторінки рЕволюція в Facebook, рЕволюція в ВКонтакте або на е-мейл газети – r.evoluciya@ukr.net. Ми також чекаємо на ваші відгуки про номери газети і ми також опублікуємо їх.

Друкуйте. Кожен номер газети можна звантажити тут і роздрукувати. Це A3 формат, але ви можете його видрукувати на A4, а потім піти на найближчий ксерокс і збільшити до A3. Ще краще домовитись з друкарнею і на різографі чи офсетом видрукувати ну хоча б 10 000 екземплярів.

Розповсюджуйте. Роздавайте своїм близьким і друзям, сусідам і парафіянам, співробітникам і незнайомим людям на вулицях, надішліть в інші міста і села. Давайте розповсюдимо по 1 000 000 екземплярів кожного номеру.

Це не комерційне видання. Всі працюють на громадських засадах. Витрачаючи власний час і кошти для спільної справи. Бо це боротьба за майбутнє України!

Ми плануємо випустити 10 номерів впродовж січня. Це наші десять цвяхів у труну режиму. Отож беріть молотки і приєднуйтесь!

Advertisements
Стандартний